wtorek, 28 czerwca 2011

Co napędza Twój Online MLM

Co napędza Twój biznes w domu przez Internet?

Autorem artykułu jest Jacek Sztucki

Jednym z kluczowych czynników dla Twojego powodzenia w marketingu sieciowym prowadzonym za pomocą internetu, jest zapewnienie odpowiedniego ruchu do Twojej strony, a co za tym idzie, stałe powiększanie się listy adresowej.
Każdy kto działa w jakimś biznesie internetowym, powinien doskonale wiedzieć, że zasadniczym znaczeniem w osiągnieciu sukcesu w biznesie MLM prowadzonym online, jest spowodowanie jak największego ruchu do strony lub bloga.
Bo to właśnie generowanie ruchu i tworzenie listy jest główną siłą napędową twojego biznesu w domu w internecie.
Na pewno nie raz słyszałeś już to powiedzenie – pieniądze są na liście! Nie do końca bym się z tym zgodził, moim zdaniem pieniądze nie są na liście, tylko bardziej w relacji jaką zbudujesz z ową listą.
Co do strony - może ona być niesamowicie ładna graficznie, ale jeśli nie będzie często odwiedzana, będzie ona do niczego.
Twoja strona bez zapewnienia jej odpowiedniego ruchu po prostu nie będzie działać.
Całkiem sporo ruchu można wygenerować wykorzystując do tego celu media społecznościowe takie jak facebook, twitter czy blip. Poświęcenie tylko 30 minut dziennie na Facebooku może Ci przynieść nawet 50 dodatkowych odwiedzin w ciągu doby w przypadku wykorzystania odpowiednich technik.
Pisanie bloga jest jednym z najważniejszych narzędzi w marketingu internetowym.
Promowanie swojej osoby i budowanie wizerunku jest najważniejszą częścią sukcesu w tej branży.
Aby osiągnąć sukces i zarabiać przez internet musisz stworzyć swój wizerunek eksperta i lidera, oraz sprawić aby ludzie Ci zaufali zanim zaczną z Tobą współpracować.
I to właśnie blogowanie może być jedną z najlepszych i skutecznych metod przybliżających Cię do tego celu i w dodatku darmową.
Dla pozyskania adresu email musisz dać odwiedzającym Twojego bloga coś wartościowego w zamian za zapisanie się na listę, minęły już czasy kiedy ludzie zapisywali się na pusty formularz. Wartością może być tu kurs, raport lub ebook.
Zapisanie się na listę powinno być maksymalnie łatwe, nie utrudniaj więc zapisania się stosując skomplikowane formularze. Najlepiej poproś tylko o imię i adres email.
Sukces tkwi w wytrwałości i konsekwentnym dążeniu do wyznaczonego celu.

---

Jacek Sztucki prowadzi blog: Zarabianie przez Internet
Poznaj nowe możliwości : Jak zarabiać w Internecie


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz